Projektový management svede studenty, mladé profesionály a zkušené experty z Česka i ze zahraničí na ČVUT

By admin • Sep 17th, 2009 • Category: ČVUT

České vysoké učení technické v Praze (Technická 2, Praha 6) bude hostit ve dnech 10. až 13. září 2009 mezinárodní konferenci pro mladé projektové manažery s názvem Project Friendly 2009. Slavnostní zahájení se uskuteční 11. září od 9.00 hodin. Akci pořádá Skupina mladých projektových manažerů (YPMG) při Akademickém centru studentských aktivit ve spolupráci se Společností pro projektové řízení a ČVUT.

Projektový management nachází v současné době uplatnění v řadě oborů od IT po kulturu. Na konferenci vystoupí špičkoví odborníci v projektovém managementu z České republiky a ze zahraničí po boku studentů či nedávných absolventů vysokých škol, kteří sice stojí na začátku své kariéry, ale úspěšně se prosazují dokonce i v mezinárodním měřítku.

„Pro letošní ročník konference jsme zvolili téma Profesní rozvoj a osobnostní růst mladého projektového manažera,” uvedl Martin Lacina, koordinátor akce. „Připravujeme také příležitosti k procvičení soft-skills.“

Nad konferencí převzali záštitu rektor ČVUT prof. Ing. Václav Havlíček, CSc., a děkan Fakulty elektrotechnické ČVUT doc. Ing. Boris Šimák, CSc.

Více informací o konferenci najdete na www.projectfriendly.eu

Tagged as: , , ,